سه شنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۹

مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد

خانه / فرهنگی / تقدیر و تشکر از طلاب محترم به خاطر استقبال از شهدای گمنام
تقدیر و تشکر از طلاب محترم به خاطر استقبال از شهدای گمنام

تقدیر و تشکر از طلاب محترم به خاطر استقبال از شهدای گمنام

 تقدیر و تشکر از طلاب محترم به خاطر استقبال از شهدای گمنام

 

بِسم رَبّ الشُهداءِ وَ الصِدیقین
پیکر مطهر و معظم شهیدان هر جا آرام گیرد یاد مبارک و آرامبخش و بهجت انگیز خود را در فضا می پراکند و صفا و معنویت می آفریند . «حضرت امام خامنه ای “مدظله العالی»
سلام و صلوات بر روح پر فتوح امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و سلام و درود خدا بر رهبر فرزانه حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و درود بر روح پاک شهدا که با خون خود انقلاب اسلامی را عزت و سربلندی بخشیدند .
خدای عزوجل را شاکریم که امروز شاهد حضور بی مانند و غیر قابل توصیف مردم انقلابی و ولایتمدار شهر مشهد مقدس در مراسم استقبال و تشییع پیکرهای مطهر  شهید گمنام و به خدمتگزاری چنین مردمی افتخار می کنم . بواقع همه امروز شاهد و ناظر بودیم و دیدیم که شهدا زنده اند و نام و یاد آنها در دلها جاودان است .
حضور بی مانند و غیر قابل توصیف مردم ولایتمدار شهر مشهد مقدس وطلاب محترم مدرسه در مراسم استقبال ، تشییع و تدفین پیکر مطهر این شهید عالیقدر نشانه قلب پاک و خدایی این مردم و عشق و ارادت و دلبستگی شان به شهدا ، نظام و ولایت است ، که مسلماً اجر و پاداش آن در نزد خداوند متعال و خود شهدا محفوظ خواهد ماند .
بی شک این حضور و شکوه نعمتی است که باید به خاطر آن به درگاه باری تعالی سجده شکر به جای آورد و به راستی این مردم با این استقبال بی نظیر خود از شهدا نشان داده اند که فرهنگ ایثار و شهادت روز به روز در وجود آنها زنده و پایدارتر گشته و خواهد ماند .
بعنوان خدمتگزاری کوچک ،ومعاونت محترم مدرسه از حضور حماسی ، پرشور و کم نظیر همه مردم  خصوصا طلاب محترم مدرسه در این مراسم با شکوه تقدیر و تشکر می نمایم .
انشاءالله که بتوانیم ادامه دهنده راه پر فروغ شهداء گرانقدر و عزیزمان باشیم .

 

 

 

دفتر فرهنگی مدرسه

 

جوابی بنویسید