یکشنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۸

مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد

خانه / بسیج مدرسه / بیانیه لبیک یا خامنه ای(مدظله)
بیانیه لبیک یا خامنه ای(مدظله)

بیانیه لبیک یا خامنه ای(مدظله)

 

 

 

 

يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم﴿۷﴾

ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر (آیین) خدا را یاری کنید، شما را یاری می‌کند و گامهایتان را استوار می‌دارد. (محمد / ۷)

باردیگر مقام معظم رهبری(مدظله) در بیانات مهم وراهبردی  در آستانه دهه پنجم انقلاب اسلامی  به تبیین ویژگی‌های مسیر پرافتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداخته اند. که این امر باعث دلگرمی دوستان این نظام و ناامیدی دشمنان ایران عزیز گردید.

مقام معظم رهبری(مدظله) در  بیانیه چهلمین سالروز پیرروزی شکوهمند انقلاب اسلامی   ضمن بیان راهبردها با تأکید بر امید واقع بینانه به آینده و نقش بی بدیل جوانان در برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمان ها، خطاب به جوانان و آینده سازان ایران مقتدر، الزامات این جهاد بزرگ را بیان کرده اندکه  این سرفصل‌ها عبارتند از: علم و پژوهش، معنویّت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزّت ملّی و روابط خارجی و مرزبندی با دشمن، سبک زندگی.

چه زیبا فرمود امام دلها: « برای همه چیز میتوان طول عمر مفید و تاریخ مصرف فرض کرد، امّا شعارهای جهانی این انقلاب دینی از این قاعده مستثنا است؛ آنها هرگز بی‌مصرف و بی‌فایده نخواهند شد، زیرا فطرت بشر در همه‌ی عصرها با آن سرشته است. آزادی، اخلاق، معنویت، عدالت، استقلال، عزّت، عقلانیّت، برادری، هیچ یک به یک نسل و یک جامعه مربوط نیست تا در دوره‌ای بدرخشد و در دوره‌ای دیگر افول کند. هرگز نمیتوان مردمی را تصوّر کرد که از این چشم‌اندازهای مبارک دل‌زده شوند. هرگاه دل‌زدگی پیش آمده، از روی‌گردانی مسئولان از این ارزشهای دینی بوده است و نه از پایبندی به آنها و کوشش برای تحقّق آنها.»

همچنین بار دیگر مردم ایران با هر قومیت وزبانی پای‌بندی  خویش را به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و “بیعت” ناگسستنی آنان با رهبر معظم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذارد.

به این ملت رشید به خاطر حضور هوشمندانه  باید تبریک گفت و در این فرصت شورانگیز همت و اراده آنان در ناامید ساختن جبهه دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب به سرکردگی آمریکارا مورد ستایش قرار داد.

ما اساتید وطلاب مدرسه امام محمد باقر(ع)به سهم خود حاضریم بخشی از این وظایف راکه در کلام امام ومقتدایمان بود به دوش بکشیم و جهاد گونه در عرصه عمل اقدام کنیم.

در پایان این بیانیه با تبریک صمیمانه به ملت بصیر ایران، حماسه بزرگ 22بهمن ماه را حاصل لبیک ملت ایران بصیر به دعوت مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) و درک عمیق آنان از حساسیت شرایط فراروی کشور و نظام قلمداد و تأکید می کنیم: مسولین دولت تمامی تلاش خود را در صیانت از “عزت”، “اقتدار” و “استقلال ملی” و تضمین تداوم پیشرفت ایران اسلامی و حل مشکلات اساسی جامعه و مردم به کار گرفته و نظام سلطه و  استکبار را مقهور “هوشمندی” و “هوشیاری” خود خواهند ساخت.

اساتید وطلاب مدرسه امام محمدیاقر(ع)

بهمن- 97

جوابی بنویسید